Piegāde,Apmaksa,Garantija u.c

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus

Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes.


KĀ ES VARU PASŪTĪT PRECES WWW.TAVAMBERNAM.LV?

1) MĀJAS LAPA - ērtākais, ātrākais un drošākais veids pasūtījuma veikšanai:

 • PASŪTĪŠANA - ielieciet izvēlēto preci/es grozā (Ielikt grozā), grozā spiediet 'Tālāk' un ievadiet kontaktinformāciju un piegādes adresi/laiku, spiediet 'Tālāk' un izvēlaties apmaksas veidu. Apstipriniet pasūtījumu un gaidiet mūsu klientu speciālista zvanu (sīkāks soli pa solim apraksts pasūtījuma procesam - zemāk);
 • APSTIPRINĀŠANA - pasūtījuma statusam Jūs varat sekot epastā - Jūs saņemsiet no mums gan pasūtījuma apstiprinājumu, gan apstrādes, gan izsūtīšanas (pārskaitījuma gadījumā arī apmaksas saņemšanas) statusa izmaiņas;
 • SAŅEMŠANA - prece tiks piegādāta 1-3 darba dienu laikā atkarībā no Jūsu izvēlētā piegādes un apmaksas veida.


2) EPASTS - sūtiet savu pieprasījumu uz epastu tavambernam@inbox.lv un mūsu klientu apkalpošanas speciālists apstrādās Jūsu pasūtījumu*

3) TELEFONS - zvaniet mums  mēs pieņemsim Jūsu pasūtījumu**

*, ** Lai nerastos pārpratumi par kontaktinformāciju vai piegādes un apmaksas veidiem, rekomendējam pasūtījumu noformēt mājas lapā vai Epasts

Kā apmaksāt pirkumu?

Saņemot pasūtījumu mūsu operators: sazināsies ar Jums, sagatavos pasūtījumu, sagatavos priekšapmaksas rēķinu, kuru nosūtīs apmaksai uz norādīto e-pastu. 
Lūdzam preču apmaksu veikt TIKAI pēc tam, kad ar Jums būs sazinājies operators un JŪS būsiet saņēmis e-pastā priekšapmaksas rēķinu. 
Skaidras naudas norēķins. Pasūtījumu var apmaksāt arī skaidrā naudā piegādes brīdī, bet tikai tad, ja preču piegādi veic mūsu kurjers un tā notiek Rīgas rajonā (atbilstoši zemāk norādītājam sadalījumam). 
Ar bankas pārskaitījumu. Rūpīgi aizpildiet visus pirkuma noformēšanai prasītos datus, lai mēs varētu sastādīt rēķinu. Lūdzam, veicot apmaksu, norādīt rēķina numuru. Preces piegāde tiks veikta tikai pēc pilnas rēķina apmaksas uzņēmuma bankas kontā. 

 Visiem pasūtījumiem, kuru preču vērtība ir līdz 5 Eur, tiek piemērota apkalpošanas maksa 1.00 Eur

Piegādes noteikumi

Pasūtījuma izņemšana personīgi tavambernam.lv veikalos Rīga.Kurzemes prospekts 132-ir BEZMAKSAS

Piegādes maksas ir atkarīgas no vietas, kur jāpiegādā prece.


tavambernam.lv piedāvā Jums vairākus pasūtījuma piegādes veidus, atkarībā no Jūsu dzīves vietas un ērtībām – tavambernam.lv kurjeru, DPD, Venipack, Omniva, Latvijas Pasts. Izvēloties piegādes veidu, lūdzam iepazīties ar noteikumiem un cenrādi:

 

Ar tavambernam.lv kurjeru:Rīga 10 EUR. Bezmaksas piegāde līdz mājām (nevis līdz durvīm) pasūtījumiem virs 400EUR šajos Rīgas rajonos: 
Iļģuciems, Bolderāja, Imanta, Zolitūde, Āgenskalns, Ziepniekkalns, Ķīpsala,


Citās Latvijas pilsētās ir iespējama piegāde ar:

- ar Latvijas Pasts starpniecību (ar priekšapmaksu) 3-5 darbadienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas.

Piebilde: Pasta kurjers brauc pēc pakām otrdienās un piektdienās līdz plkst 13.00 (ja paka tiek apmaksāta otrdienās pēc 13.00, tad tiks izsūtīta piektdien, kā arī piektdien apmaksātās pakas mēs izsūtām nākamajā otrdienā).

- ar DPD kurjerdienestu (ar priekšapmaksu). Priekšapmaksu jāveic caur banku pēc pasūtījuma apstiprināšanas. Piegāde tiek veikta pēc pasūtījuma apmaksas nākamajā darba dienā (izņemot sestdien - svētdien, svētku dienas).

 
DPD izcenojumiSvars (kg)Rīga (eur)Pilsētas (eur)Novadi (eur)
Cena (ar PVN) par vienu paku, >3m13.54.65.8
Cena (ar PVN) par vienu paku, >3m34.25.256.25
Cena (ar PVN) par vienu paku, >3m54.87.057.7
Cena (ar PVN) par vienu paku, >3m105.458.39.15
Cena (ar PVN) par vienu paku, >3m206.459.810.85
Cena (ar PVN) par vienu paku, >3m31.57.2510.6514.55
Cena (ar PVN) par vienu paku, >3m509.717.5520.7
Cena (ar PVN) par vienu paku, >3m7512.322.325.25
Cena (ar PVN) par vienu paku, >3m10017.326.0530.02
 

-VENIPAK kurjerdienestu (ar priekšapmaksu) Priekšapmaksu jāveic caur banku pēc pasūtījuma apstiprināšanas. Piegāde tiek veikta pēc pasūtījuma apmaksas nākamajā darba dienā (izņemot sestdien - svētdien, svētku dienas).

 
Svars (kg)Rīga (eur)Pārēja Latvija (eur)Lietuva, Igaunija (eur)
14.35.88.15
24.456.208.35
54.86.608.95
105.507.459.90
155.507.259.50
205.907.2510.30
307.109.3512.10
5014.0018.3023.25
7518.3023.7029.70
10022.7029.0536.20
15031.3236.0549.05
 

-OMNIVA pakomāti (ar priekšapmaksu) Priekšapmaksu jāveic caur banku pēc pasūtījuma apstiprināšanas. Piegāde tiek veikta pēc pasūtījuma apmaksas nākamajā darba dienā (izņemot sestdien - svētdien, svētku dienas).

 
sūtījumi uz pakomātiemS izmērs 38x64x9cm (eur)M izmērs 38x64x19cm (eur)L izmērs 38x64x39cm (eur)
Latvijas2.152.753.15
Lietuvas5.2566.70
Igaunijas5.2566.70
 

 Garantija

1. Interneta veikalā tavambernam.lv piedāvātām precēm tiek nodrošināta ražotāja rūpnīcas garantija.

2. Ražotāja noteiktais garantijas termiņš precēm ir atšķirīgs, tas meklējams instrukcijā vai pie preces apraksta.

3. Gadījumos, kad ražotājs kādai precei būs noteicis garantijas termiņu, kas īsāks par diviem gadiem, patērētājs ir tiesīgs divu gadu laikā no pirkuma brīža iesniegt prasību par preces neatbilstību līguma noteikumiem.

Gadījumi, kas neattiecas uz garantijas remontu:

 • Parasti bojājumi, kas saistīti ar gadu gaitā radušos nolietojumu vai bojājumu, kas radušies intensīvas ratiņu izmantošanas rezultātā nevar būt par iemeslu atmaksas/prasījuma/sūdzības iesniegšanai.
 • Bojājumi, kas radušies nepareizas uzstādīšanas un salikšanas rezultātā, nevar būt par iemeslu atmaksas/prasījuma/sūdzības iesniegšanai. 
 • Bojājumi, kas radušies nepareizas ratiņu izmantošanas rezultātā nevar būt par iemeslu atmaksas/prasījuma/sūdzības iesniegšanai.
 • Nenovērsti bojājumi, kas radušies ratiņu lietošanas rezultātā, var attiecīgi radīt jaunus tehniskus bojājumus, kas nebūt par iemeslu reklamācijas, atmaksas un prasījuma iesniegšanai.
 • Detaļu rūsējumi, kas radušies nepietiekamas apkopes iztrūkuma rezultātā, nevar būt par iemeslu reklamācijas iesniegšanai.
 • Mitrās auduma daļas, kas nav attiecīgi izžāvētas un ir sapelējušas, iemesls nevar būt par pamatojumu reklamācijas iesniegšanai.
 • Saulesstaru, sviedru, tīrīšanas līdzekļu, noberzumu ietekmē vai biežas mazgāšanas rezultātā auduma krāsa var izbalēt. Arī šis gadījums nevar būt par iemeslu atmaksas/prasījuma vai sūdzības iesniegšanai.
 • Nolietojušies riteņi uzskatāmi par normālu nolietojumu un netiek uzskatāmi par bojājumiem, kas nevar būt par iemeslu reklamācijas prasījuma un sūdzības iesniegšanai.

Preču atgriešana

 

Uzmanību! Lūdzam sazināties ar mums pirms preces atgriešanas.


 Atteikuma tiesības

 

Preces atgriešanas kārtība:


Pretenzijas gadījumā noteikti jāsaglabā preces oriģinālais iepakojums.

-Distances līgums paredz atteikuma tiesības

1. Jums ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā atteikties no pirkuma līguma, neminot iemeslu.

2. Atteikuma tiesību izmantošana beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad jūs esat ieguvis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko jūs esat norādījis, ir ieguvusi preces valdījumā.

3. Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums ir jāinformē mūs, e-­pasta adrese:tavambernam@inbox.lv par lēmumu atteikties no šā līguma 

4. Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikumu tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.

5. Ja jūs atteiksieties no šā līguma, mēs jums atmaksāsim visus no jums saņemtos maksājumus, tostarp piegādes izmaksas (izņemot papildu izmaksas, kas radušās tādēļ, ka jūs esat izvēlējies piegādes veidu, kas nav mūsu piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids), ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par jūsu lēmumu atteikties no šā līguma. Jebkurā gadījumā saistībā ar šādu atmaksāšanu no jums netiks iekasēta nekāda maksa.

6. Jums preces jānodod www.tavambernam.lv birojā Rīgā, Kurzemes pr.132a, Rīgā, bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk, kā likumā noteiktā kārtībā,  laikā no dienas, kad jūs mums paziņojāt savu lēmumu atteikties no šā līguma darba laikos darba dienās no 10:00 ­- 19:00, Termiņš būs ievērots, ja jūs preces nosūtīsiet atpakaļ uz biroja adresi Rīgā, Kurzemes pr.132a, pirms 14 dienu termiņa beigām. Lūdzu ņemt vērā, ka preces,kas atpakaļ sūtītas pa pastu, tā kā pieņemšanas brīdī nav iespējams abām pusēm klātesot fiksēt iespējamos preces vizuālos bojājumus, kā arī komplektācijas saturu, var sarežģīt preces novērtēšanu. Nosūtot preces uz Tavambernam.lv biroju, izmantojot kurjerpastu, Jūs piekrītat Tavambernam.lv vienpusēji konstatētajam preces vizuālajam stāvoklim un komplektācijai uz preces saņemšanas brīdi. Turpmākās pretenzijas par to, ka tas, Jūsuprāt, neatbilst tam, kā nosūtījāt, tiks uzskatītas par nepamatotām, tāpēc rekomendējam preces nodot klātienē, Rīgā, Kurzemes pr.132a

7. Jums būs jāsedz ar preču atpakaļ atdošanu saistītās tiešās izmaksas.

8. Jūs esat atbildīgs par preču vērtības samazināšanos, ja preces izmantotas nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču raksturu, īpašības un darbību, bet citos nolūkos.

9. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā jums ir tiesības preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā. Izmantojot atteikuma tiesības, Jūs esat atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudes nolūkam paredzēto. Jūs esat atbildīgs par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.

10. Jūs esat atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā.

11. Jūs varat izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 dienu laikā, sedzot:

Izdevumus par preces piegādi, kas nav Tavambernam.lv piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids, ja prece ir iekļauta atteikumu tiesību piemērošanai, izņemot gadījumus, kas noteikti MK normatīvajos aktis un likumā paredzētos gadījumos, kas atrunāti punktā II.


II.Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības:

Ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumu Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” 22.punktā noteiktajos gadījumos, tajā skaitā, ja:

1. preces cena ir atkarīga no finanšu tirgus svārstībām, kuras pārdevējs nevar kontrolēt un kuras var rasties atteikumu tiesību termiņā;

2. preces tiek izgatavotas pēc patērētāja norādījumiem vai ir nepārprotami personalizētas;

3. prece ātri bojājas vai tai drīz beidzas derīguma termiņš;

4. saskaņā ar MK 255 noteikumu 22 punkta 5 apakšpunktu ­patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ,tādām precēm, , kas paredzētas jaundzimušajiem ( autiņbiksītes, jaundzimušo drēbītes, zīdaiņu sedziņas, jaundzimušo higiēnas piederumi, šūpulīšus jaundzimušajiem, matracīšus, veļu, jaundzimušo apģērbu un citas jaundzimušajiem piemērojamas lietas, kas var radīt higiēnas drošuma kaitējumu.)

5. prece, tās īpašību dēļ pēc piegādes neatgriezeniski sajauksies ar citām lietām;

6. atvērts šo preču iepakojums un/vai ir bojāta drošības plombe;

7. pie preces atgriešanas tiek konstatēts, ka prece ir mehāniski un/vai vizuāli bojāta;


PIRCĒJAM atgriežot iegādāto preci nepieciešams uzrādīt dokumentu, kas apstiprina pirkumu. Ja PATĒRĒTĀJS vēlas atgriezt preci, kura neatbilst distances līguma noteikumiem, tad saskaņā ar LR Ministru Kabineta noteikumiem Nr.631, PATĒRĒTĀJAM jāaizpilda prasījuma pieteikuma veidlapa un jānodod atgriežamā prece pilnā komplektā.


Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Konkrētos jautājumos par precēm varat sazināties ar mums.


TAVAMBERNAM.LV